| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | SHIHONG |
| Certificering: | SGS |
| Modelnummer: | AA90 |
| Min. bestelaantal: | 1m |
| Prijs: | 2.98$ per kg |
| Verpakking Details: | 20KG/BAG, (Kraftpapier-zak buiten en 2 PE zakken binnen), of als verzoeken van klanten. |
| Levertijd: | 5~15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 1000 ton per maand |
| Chemische naam: | Chemisch | Aminozuur: | ≥90% |
|---|---|---|---|
| Opslag: | Droge koele plek | Kwaliteit standaard: | Voedselrang, Industriële Rang |
| Inhoud: | D1863054 | Gebruik: | Gebruikt als oplosmiddel en bij chemische synthese |
| Markeren: | 90% Aminozuurgehalte Aminozuurpoeder,Plantaardige organische stikstofbron,Aminozuren van hoge zuiverheid |
||
| Pijnpunten met Traditionele Stikstofbronnen | Hoe Dit Product Ze Oplost |
|---|---|
| Gistextract / peptone batches variëren sterk, wat leidt tot instabiele fermentatietiters | Vaste aminozuursamenstelling met minimale batch-tot-batch variatie – uitstekende procesreproduceerbaarheid |
| Op dieren gebaseerde stikstofbronnen bevatten ongedefinieerde groeifactoren, wat de downstreamzuivering compliceert | 100% plantaardig – geen dierlijk DNA / eiwitresten, wat de verwerking na fermentatie vereenvoudigt |
| Hoge concentratie voedingsoplossingen hebben de neiging te precipiteren, waardoor voedingslijnen verstopt raken | 20% oplossingen blijven langdurig helder – soepele voeding, ideaal voor fermentatie met hoge celconcentratie |
Dit product is eenhoogzuiver vrij aminozuurpoedergeproduceerd uit niet-GGO plantaardige eiwitten via gerichte enzymatische hydrolyse en membraanscheiding. Het bevat≥85% vrije aminozuren (90% kwaliteit)en≥12,41% totaal stikstof, gepresenteerd als een puur wit poeder met 100% wateroplosbaarheid.
Het is geen simpel eiwithydrolysaat, maar eenchemisch gedefinieerde, nutritioneel gebalanceerde en uitzonderlijk stabiele organische stikstofbron. Het dient als directe vervanging voor gistextract, tryptone, rundvleesextract en andere traditionele stikstofbronnen in industriële fermentatie van bacteriën, gisten, actinomyceten en geselecteerde schimmels.
Snel Assimileerbare Stikstof – Verkort de Lag Fase
Vrije aminozuren zijn direct beschikbaar voor microbiële metabolisme zonder de noodzaak van macromoleculaire eiwitafbraak. CULTURES komen kort na inoculatie in exponentiële groei, wat de fermentatiecycli potentieel met 10%–20% kan verkorten.
Gebalanceerd Aminozuurprofiel – Voorkomt Voedingsdeficiënties
De 18 aminozuren zijn aanwezig in harmonieuze verhoudingen, met bijzonder hoge niveaus van glutaminezuur (17,43%), alanine (10,29%), valine (10,47%) en threonine (9,46%) – voldoet aan de stikstofbehoeften van de meeste productie-stammen.
Lage Chloride-inhoud (≤1,98%)
Vermindert corrosie van roestvrijstalen vaten en verlaagt de ionensterkte in het medium – bijzonder gunstig voor osmotisch gevoelige stammen.
Plantaardig Afkomstig, Hydroxyproline-vrij
Elimineert volledig de risico's van pathogenen, endotoxinen en allergenen geassocieerd met op dieren gebaseerde grondstoffen, waardoor de downstreamzuiveringslast aanzienlijk wordt verminderd.
Zware Metalen Ver Onder Nationale Limieten
Hg, As, Cd, Pb en Cr zijn allemaal onder detectielimieten – voldoet aan de eisen voor farmaceutische en voedingskwaliteit fermentatiegrondstoffen.
Hittebestendig – Geen Precipitaat Na Sterilisatie
Oplossingen blijven helder, zelfs na autoclaveren op 121°C, zonder flocculatie die online monitoring (bv. OD-metingen) kan verstoren.
| Parameter | Specificatie | Werkelijk Resultaat |
|---|---|---|
| Uiterlijk | Wit poeder | Wit poeder |
| Oplosbaarheid | Volledig oplosbaar | Volledig oplosbaar (100%) |
| pH (1% oplossing, 25°C) | 4,0 – 7,0 | 6,52 |
| Totaal Stikstof (N) | ≥ 11,0% | 12,41% |
| Vrije Aminozuren (als 90% kwaliteit) | ≥ 85% | 85,11% |
| Chloride (Cl⁻) | ≤ 3,0% | 1,98% |
| Kwik (Hg) | ≤ 0,0005% | < 0,0005% |
| Arseen (As) | ≤ 0,001% | < 0,001% |
| Cadmium (Cd) | ≤ 0,001% | < 0,001% |
| Lood (Pb) | ≤ 0,005% | < 0,005% |
| Chroom (Cr) | ≤ 0,005% | < 0,005% |
| Aminozuur | % | Aminozuur | % |
|---|---|---|---|
| L-Aspartaat | 9,68 | L-Isoleucine | 0,98 |
| L-Threonine | 9,46 | L-Leucine | 0,10 |
| L-Serine | 1,95 | L-Tyrosine | 0,35 |
| L-Glutaminezuur | 17,43 | L-Fenylalanine | 2,27 |
| L-Glycine | 8,45 | L-Lysine | 5,32 |
| L-Alanine | 10,29 | L-Histidine | 0,07 |
| L-Cystine | 0,18 | L-Arginine | 4,68 |
| L-Valine | 10,47 | L-Proline | 1,37 |
| L-Methionine | 1,54 | L-Tryptofaan | 0,52 |
Glutaminezuur + alanine + valine + threonine zijn samen goed voor bijna 48%– deze vier aminozuren zijn precies de kernstikstofbehoeften voor veel industriële stammen (bv.Corynebacterium glutamicum, Escherichia coli, Bacillus spp.).
Levert direct amino-stikstof, vermindert de energiekosten voor precursor-biosynthese en verbetert de conversieopbrengsten.
Aanbevolen toevoeging: 10–20 g/L, kan worden gecombineerd met anorganische stikstof (ammonium sulfaat, ureum).
Specifieke kleine peptiden en vrije aminozuren induceren de expressie van secundaire metaboliet genclusters, waardoor de titers worden verhoogd.
Aanbevolen als fed-batch stikstofbron – bereid een 100–150 g/L voedingsoplossing, steriliseer door filtratie en voeg toe tijdens fermentatie.
Aminozuren fungeren als inductoren voor extracellulaire enzymsecretie, waardoor de enzymopbrengst per biomassa-eenheid toeneemt.
Voeg 5–15 g/L toe in het basismedium; vul aan tijdens fed-batch indien nodig.
Gebalanceerde stikstofbron handhaaft celvitaliteit, vermindert bijproductvorming en verbetert de koolstofconversie-efficiëntie.
Vervangt gistextract tegen lagere kosten met consistente batchkwaliteit; verhoogt significant het aantal levensvatbare cellen.
| Parameter | Aanbeveling |
|---|---|
| Basismedium concentratie | 5–30 g/L, aangepast aan de totale stikstofbehoeften (dit product heeft 12,41% N, d.w.z. 1 g levert ~0,124 g stikstof) |
| Sterilisatie | Autoclaveren op 115–121°C gedurende 20 minuten. Kan samen met suikers worden gesteriliseerd; echter, als een lichtgekleurd medium vereist is (bv. heldere fermentatiebouillons), apart steriliseren of na afkoeling mengen om Maillard-bruining te voorkomen. |
| Voorbereiding voedingsoplossing | Bereid een 50–200 g/L voorraadoplossing; apart steriliseren (115°C, 15 min) of door filtratie; toevoegen tijdens midden-fermentatie. |
| pH-aanpassing | De natuurlijke pH van een 1% oplossing is ~6,5; aanpassen aan de doel-pH na menging met andere mediumcomponenten. |
| Compatibiliteit | Compatibel met de meeste minerale zouten en vitaminen. Bij menging met hoge concentraties calcium- of magnesiumionen, eerst een test op kleine schaal uitvoeren om precipitatie uit te sluiten. |
Verpakking: 25 kg meerwandige kraftpapierzakken met een interne voedselveilige polyethyleen vochtwerende liner.
Opslag: Bewaren op een koele, droge, goed geventileerde plaats, uit de buurt van direct zonlicht. Na opening goed sluiten om vochtopname te voorkomen.
Houdbaarheid: 24 maanden vanaf productiedatum in originele ongeopende verpakking onder aanbevolen omstandigheden.
Elke batch wordt vergezeld van eenonafhankelijk Certificaat van Analyse (COA)dat alle technische specificaties en aminozuursamenstelling dekt. We bewaren retentie-samples voor traceerbaarheid om batch-tot-batch consistentie te garanderen. Neem voor monsterverzoeken of gedetailleerde technische documentatie contact op met ons technische team.